Kasíno MonacoBet

INFOLINKA

Nové hry od Apollo games

Vyskúšajte 10 nových hier od Apollo games.

VYSKúšajte nové hry

Sizzle Fire

Sizzle Fire je 5válcová dynamická hra z dielne Apollo Games. Perfektne prepracovaný ohnivý design a ohnivé explózie Vám zaručia tu najzábavnejšiu ohnivú show vo svete slotových hier. Čím väčšie výhry, tím viacej ohňa. Hra obsahuje Scatter symbol v štýle hviezd.

5 líniová hra

Scatter symbol

5 valcov

 

Smiling joker

Trojválcová hra s criss-cross výhernymi líniami, losovanie pri výhre a Wild symbolom v podobe Jokera.

27 líniová hra

Wild joker symbol

3 valce

Slot Birds 81

Vlajková loď od Apollo Games, hra Slot Birds, si zaslúžila tiež novú formu v tolko oblúbenej variante 81! To znamená štyri valce, 81 linií a precizný herný design. Toto všetko Vás zaujme na prvý pohlad. Súčasťou hry je oblúbený soundtrack a zvukové efekty, které už poznáte z pôvodnej hry Slot Birds.

81 líniová hra

Tetrisové prepady

Mystery win

Wild s násobkom

4 valce

Turbo slots 81

81 liniová obdoba velice oblúbenej hry Turbo Slots. Pôvodné Turbo Slots je originálna hra s grafikou inšpirovanou pútavým, industriálne ladeným sci-fi prostredím. A práve to Vám ponúka aj hra Turbo Slots 81, nová verzia s 81 liniami na štyroch válcoch.

81 líniová hra

Rozťahujúci WILD symbol

Twiser

Random wild symbol

Násobujúci wild symbol

4 válcová hra

Occultum 81

Prémiová 4 válcová hra z produkcie Apollo Games Vás pobaví nielen svojou prvotriednou grafikou, ale aj super featurami. Nechajte sa vlákať do vnútra alchymistického laboratória, kde zažijete veľa kúziel a zaujímavých výhier.

81 líniová hra

Kúzlo prehodenia symbolov

Kolesa štastia

Náhodný wild

4 válcová hra

Rich Fish

Ak máte radi morskú tématiku, potom určite hra Rich Fish zaújme Vašu pozornosť. Prostredie oceánu je plné bonusových morských tvorov. Všetkým symbolom dominuje wild symbol chobotnice, ktorý nahradzuje symboly vo válci. Svetlá, atraktivna hra obsahuje 5 válcov a 5 výherných linií.

5 líniová hra

5 válcová hra

Golden treasure

Päťválcová hra s ovocnými symbolmi a extra symbolom truhly, ktorý spúšťa bonusovú hru, ak je zobrazený aspoň tri krát pri jednom otočení.

5 líniová hra

Bonusová hra

5 válcová hra

Crystal miners

Jednou z hlavných predností Crystal Miners je takzvané “dolovanie kryštálov” alebo “mining”. Hlavnými aktérmi tejto featury sú postavičky – “mineri” ktorý z prúdu lávy vyťahujú niektoré zo vzácnych kameňov a prinášajú tak hráčom lákavé výherné kombinácie. V Crystal Miners samozrejme nechýba ani  prepracovaná bonusová hra

40 líniová hra

5 válcová hra

Blood revival

Nová vylepšená verzia klasickej pôvodnej vlajkovej lode Blood od Apollo Games! Táto nová verzia prináša výrazné grafické vylepšenie, nový zvukový design a veľa nových featur, ktoré pôvodná hra neponúkala.

21 líniová hra

Nasobujúci wild

Bonus free spins

5 válcová hra

Horror joker

Nová joker hra od Apollo games. 

7 / 81 líniová hra

Wild symbol aktivuje 81línií

4 válcová hra

Vyskúšajte 10 nových hier od Apollo games.

VYSKúšajte nové hry