Kasíno MonacoBet

INFOLINKA

Nové hry od Bet in Sight

Vyskúšajte 10 nových hier od spoločnosti Bet in Sight.

VYSKúšajte nové hry

Mysterious Nile

The Mysterious Nile pozostáva z 5 riadkov, 3 riadkov a 9 výherných línii, ktoré si však môžete ľubovoľne nastaviť (1, 3, 5, 7 a 9). Výherné kombinácie na valcoch platia zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede smerom v piatemu valcu doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na jednej výhernej línii platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

1-9 líniová hra

Scatter symbol

5 valcov

Flaming Fruits

My sme sa tentoraz zamerali na ich online hrací automat Flaming Fruits. Ako už samotný názov napovedá, ide o klasiku v podobe ovocného automatu. Pozostáva z 3 riadkov a 3 valcov. Počet výherných línii je tu 5. Najvyššiu hodnotu má symbol sedmičky. 3x zobrazená sedmička znamená 150-násobok stávky (hrá sa na 5 fixných líniách).

5 líniová hra

3 valce

Dizzy Hot

Dizzy Hot je automatom s piatimi valcami, na ktorých možno zostaviť až 9 výherných línií. Počet výherných radov si pritom môže hráč sám nastaviť, voliť môže medzi 1, 3, 5, 7 a 9 líniami. Symboly, ktoré sa na valcoch pretáčajú netreba predstavovať, jedná sa o všetkým dobre známe citróny, čerešne, melóny a pod. Spolu s nimi je tu aj symbol hviezdy, ktorý slúži ako scatter symbol.

1-9 líniová hra

5 valcov

Lunar Amulet

Hra sa odvíja na 5 valcoch, 3 riadkoch a 9 výherných líniách. Tie si však môžete ľubovoľne navoliť (1, 3, 5, 7 a 9 výherných línii). Jedná sa o výherný automat pre väčších VIP hráčov – minimálna stávka na jednu hru pri hraní na jednej výhernej línii je jedno euro, ak hráte s maximálnou stávkou na všetkých 9 výherných líniách, bude vás jedno točenie valcami stáť 450 eur.

1-9 líniová hra

5 valcov

Path of Valkyrie

Online výherný automat Path of Valkyrie, tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 volitelných výherných línii. Výherné kombinácie tak ako zvyčajne platia zľava doprava. V prípade viacerých výherných kombinácii na jednej výhernej línii platí iba tá najvyššia. Ak je na výherných líniách viacero výherných kombinácii, výhry sa sčítavajú.

9 líniová hra

5 valcov

Smashing Fruits

Smashing fruits je štvorválcová hra so siedmimi líniami. V hre nájdete aj wild ktorý je zároveň najvyšším symbolom.

7 líniová hra

Wild

4 valcová

Queen of fruits

Queen of fruits od spoločnosti Bet in Sight ponúka nádhernú grafiku a veľa zábavy. Vyskúšajte tuto skvelú hru plnú šťavnatého ovocia.

5 líniová hra

3 valcová

Lucky diver

Lucky diver ponúka podmorské dobrodružstvo s množstvom výhier. Ak máte radi morský motiv automatových hier, Lucky diver je pre Vás ideálne riešenie.

9 líniová hra

5 valcová

Knight´s Sword

Hra Knight´s Sword sa odohráva v stredovekom motíve plného úžasnej zábavy.

20 líniová hra

5 valcová

Exorcist

5 líniová hra

5 valcová

Vyskúšajte 10 nových hier od spoločnosti Bet in Sight.

VYSKúšajte nové hry