Kasíno MonacoBet

INFOLINKA

MonacoBet si pre vás pripravilo DIVOKÝ TÝŽDEŇ!

Každý deň od pondelka 20.6. do nedele 26.6. na vás čaká jedna z tematických hier, ktoré sa zaručene postarajú o vašu zábavu a bohaté výhry.

Nezabudnite si vyzdvihnúť každý deň svoju odmenu 15 FREE SPINOV, po splnení podmienok bonusu.

Podmienky bonusu

Pre získanie dennej odmeny vo forme free spinov, je potrebné odohrať/prestávkovať minimálne 15€ v daný deň s minimálnou stávkou 0,30€ vo všetkých valcových hrách.
Bonus môžete získať iba raz za deň.

PONDELOK – 20. 6. 2022
Nechajte sa vtiahnuť do vzrušujúceho vojenského prostredia s hrou Armed’n’Wild. Vytočte si mastné výhry a svojich 15 FREE SPINOV v spoločnosti krásnej námorníčky, pilotky a vojačky.

HRAŤ HRU

UTOROK – 21. 6. 2022
Užite si nefalšovanú bankovú lúpež divokého západu s hrou Wild Job a nenechajte si ujsť tak skvelú príležitosť dobitia svojho bankového konta.

HRAŤ HRU

STREDA – 22. 6. 2022
Nenechajte si ujsť napínavú hru Reel Sheriff z prostredia Divokého západu, v ktorej bude vaše výhry sprevádzať šerif s lupičkou.

HRAŤ HRU

ŠTVRTOK – 23. 6. 2022
Vydajte sa spolu s hrou Dolphins Wild Ride na divokú podmorskú expedíciu.

HRAŤ HRU

PIATOK – 24. 6. 2022
Vyskúšajte svoje šťastie spolu s archeologičkou pod spaľujúcim slnkom a tieňom pyramíd. Nechajte sa vtiahnuť do hry Book of Secrets, ktorá bude popri egyptskej atmosfére vašou bránou k super výhram a k 15 FREE SPINOM.

HRAŤ HRU

SOBOTA – 25. 6. 2022
Pozývame vás na lov výhier do Severnej Ameriky spolu s hrou Hunter’s Spirit, kde za sprievodu indiánskych tradícií môžete vyhrať mrazivé sumy.

HRAŤ HRU

NEDEĽA – 26. 6. 2022
Vstúpte na palubu pirátskej lode a objavte spolu s krásnou Corsair Queen cestu k vášmu vysnívanému pokladu a ako bonus máte od nás 15 FREE SPINOV.

HRAŤ HRU